MERCEDES E CLASS
Mercedes E Class araçlarımız 3 yolcu kapasiteli lüks araçlardır. Deri koltuklar, elektronik klima, panoramik tavan ile full dizayn edilmiş benzersiz Mercedes konforunu yaşamanın ayrıcalığı ve sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmeti E serisinin dinamizmi ile birleştirerek eksiksiz konforlu bir yolculuk sizi bekliyor.
MERCEDES S CLASS
Mercedes S Class araçlarımız 3 yolcu kapasiteli ultra lüks araçlardır. Mercedes s serisi geniş ferah iç dizaynı ile kusursuz konforu ve geleceğin teknolojik güvencesi ile donatılmış bu araçta kendinizi farklı hissettirecek lüks ayrıcalıklı bir yolculuk sizi bekliyor.
MERCEDES VITO
Eğer aradığınız rahat, geniş, ferah ve konforlu bir araç ise Mercedes Vito, VIP minibüslerimiz 6 yolcu kapasiteli lüks araçlardandır. Karşılıklı oturma düzenindeki tamamı deri koltuklar, 3 noktalı emniyet kemerleri arka yolcu bölümüne özel klima, 220V elektrik imkânı, renkli camlar, okuma lambaları, elbise askıları, buzdolabı, katlanabilir ve masa şeklini alabilen orta koltuklar, basamak aydınlatması, elektrikli ön ve arka camlar, tüm yolcular için bardak tutucular ve profesyonel sürücülerimizin sağladığı ekstra rahatlık ile yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.
MERCEDES SPRINTER
9,13 veya 16 yolcu kapasiteli VIP minibüsler ile aynı zamanda konfordan ödün vermeden lüks yolculuk imkanı. Küçük özel gruplarınızın iç mekan özel dizayn edilmiş karşılıklı oturma düzeni imkanı, çalışma masası, özel yalıtım ile azaltılmış gürültü seviyesi, 3 noktalı emniyet kemerleri, arka yolcu bölümüne özel klima, güneş ışıklarına karşı özel perdeleri ve okuma lambaları, elbise askıları, buzdolabı, elektrikli otomatik kapı, ilave basamak ve basamak aydınlatması ile olması gerekenlerin dışında tüm ayrıntılar düşünülmüş olup en hassas detaylar dikkate alınarak hizmetinize sunulmaktadır.
MERCEDES TOURISMO TRAVEGO
44 ve 46 kişilik özel donanımlı VIP otobüslerimiz ile şehir turları, grup iş seyahatleri, kongre organizasyonları gibi her türlü toplantınızda çok özel gruplarınızın ulaşımını sağlayabilir. Bu araçlarımızla güvenli ve huzurlu bir yolculuk yaptırabilirsiniz.